VfL Wolfsburg futbolisti aizstāv titulu

Bumba ir apaļa, un spēle ilgst 90 minūtes - par laimi, jo puslaika pārtraukumā tā izskatījās ceturtdienas vakarā pie Lisabonas Estádio do Restelo VfL trenera komandai Ralfam Kellermannam, kas joprojām bija niecīgs: Čempionu līgas finālā starp titulu aizstāvi Volfsburgu un Zviedrijas otrās vietas Tyresö FF bija Brazīlijas (un piecu reizi Pasaules spēlētājs) Marta Vieira da Silva un neilgi pēc tam, kad Veronica Boquete nāca pārsteidzoši svina.

Bet pēc pārtraukuma VfL Wolfsburg futbolisti uzbruka vairāk nekā 8000 skatītāju: divas minūtes pēc otrās puses starta vadīja nacionālo uzbrucēju Alexandra Popp bumbu pretinieka mērķī. Drīz pēc tam komandas biedrs un gada futbolists Martina Müller izveidoja savienojošo mērķi. Lai gan zviedri 56. minūte gāja uz priekšu ar citu mērķi, nomainīja Verena Faißt, bet pēc tam Martina Müllera beidzot darīja to 4: 3 par VfL.

Vēsturisks triumfs, jo viņi bija pirmā vācu komanda, kas aizstāvēja savu titulu Čempionu līgā - gadu pēc pārsteiguma uzvaru pret Olympique Lyon Londonā. "Mēs būtu gribējuši mazliet mazāk aizraujošu, tā bija neticama spēle un neticami manas komandas energoefektivitāte," pēc tam sacīja treneris Kellermans. Mēs atrodam arī - un apsveicam sieviešu futbolistus par pelnīto uzvaru.

FC "Bayern München" futbolists Daniels Ontužāns izsaukts uz Latvijas izlasi (Maijs 2024).

VfL Wolfsburg, Čempionu līga, čempionu līga, sieviešu futbols, wolfsburg, tyresö, fināls